Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Západočeský symfonický orchestr

Západočeský symfonický orchestr

Západočeský symfonický orchestr je nejstarším českým symfonickým tělesem a jeho vznik lze datovat v roce 1821. Původně menší kapela se brzy rozrostla ve středně velký orchestr, který se vedle promenádních koncertů stále více zaměřoval také na koncerty symfonické. V současné době orchestr provede kolem sta hudebních produkcí ročně, přičemž jeho hlavní programovou osu tvoří tři cykly abonentních koncertů. Orchestr koncertuje v Mariánských Lázních a na území celého západočeského regionu, již tradičně vystupuje na renomovaném mezinárodním Chopinově festivalu a uplatňuje se i na zahraničních pódiích.


Hotel SANT GEORG

Hotel SANT GEORG

Hosté našeho hotelu jsou ubytováni ve stylově zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k jejichž vybavení patří koupelna s vanou či sprchou, satelitní televize, telefon, minibar, sejf a vysoušeč vlasů. Gastronomické služby zajišťujeme pro naše hosty formou plných penzí nebo polopenzí, k dispozici je i zařízená kuchyňka. Vlastní zahrada s parkovou úpravou nabízí hostům příjemné posezení s pohodou všudypřítomné zeleně. Poloha našeho hotelu je ideální pro letní a zimni turistiku, ze sportů můžeme doporučit tenis, golf, lyžování a cyklistiku.
SPA & WELLNESS hotel Olympia ****

SPA & WELLNESS hotel Olympia ****

SPA & WELLNESS hotel Olympia **** se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 2OO metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje. Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.
 Hotel Excelsior Mariánské Lázně

Hotel Excelsior Mariánské Lázně

Ubytování; Gastronomie; Léčebné a wellness procedury Prvotřídní hotel Excelsior Mariánské Lázně už více než 150 let přispívá k tradici a slávě tohoto vyhledávaného místa v srdci Evropy. Přejeme si, abyste tu i vy prožili skvělou dovolenou, a cítili se přitom jako doma.
Hotel MAXIM ***

Hotel MAXIM ***

V překrásném prostředí světoznámých Mariánských Lázní Vám náš hotel, vzdálený pouze 100 m od lázeňské kolonády, nabízí následující služby . Ubytování je poskytováno ve 29 dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC, vysoušečem vlasů, TV se satelitním příjmem, telefonem a pokojovým trezorem. Hostům je k dispozici hotelový výtah. Recepce se směnárnou a doplňkovým prodejem. Restaurace s českou a mezinárodní kuchyní doplněnou kvalitními moravskými víny je otevřena denně od 7 do 22 hodin . Wellnescentrum s rekondičním a rehabilitačním střediskem, hotelovým bazénem a kosmetikou.

Hotel Parkhotel Golf

Hotel Parkhotel Golf

Lázeňský hotel Parkhotel Golf leží v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště se slavnou tradicí. Hotel je umístěn na kraji lázeňského města, v ekologicky čistém prostředí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, v nadmořské výšce 777 m.n.m. Krása původní krajiny Tepelské vrchoviny spojená s 4,7 ha hotelové zahrady nabízí hostům hotelu sportovní vyžití a fyzické i psychické uvolnění. K tomu přispívá i vlastní lékařsky řízený balneologický provoz , který poskytuje pod lékařským dohledem četné možnosti lázeňských terapií a ošetření.

Hotel Cristal Palace

Hotel Cristal Palace

Hotel Cristal Palace Mariánské Lázně specialista na léčení, lázeňské, relaxační, wellness, golfové a lyžařské pobyty. Hotel Cristal Palace Mariánské Lázně nabízí 93 pokojů, 186 lůžek. Moderní, plně klimatizovaný Hotel Cristal Palace je v centru města Mariánské Lázně, postaven na místě původního hotelu stejného jména, uveden do provozu v roce 1996. Hotel Cristal Palace Mariánské Lázně je snadno přístupný vlastním dopravním prostředkem i městskou dopravou. Hotelovým hostům je k dispozici 45 parkovacích míst v podzemní hotelové garáži

Hotel Palace Zvon****

Hotel Palace Zvon****

Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně nabízí svým hostům nejlepší kombinaci komfortu 4-hvězdičkového hotelu a umístění v centru města Mariánské Lázně s výhledem na kolonádu a „Zpívající fontánu“. Chcete v našem hotelu strávit příjemný týden nebo se nechat rozmazlovat pouze přes víkend? Chcete strávit relax víkend spojený s návštěvou divadla? Rádi si zahrajete golf či tenis? Máte zájem si zarybařit či se vypravit na lov? Využijte nabídku terapií přímo v hotelu a různé léčebné a welness programy se postarají o Váš dobrý zdravotní stav.
 Orea Spa Hotel Bohemia Mariánské Lázně

Orea Spa Hotel Bohemia Mariánské Lázně

Orea Spa Hotel Bohemia nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo v centru lázeňského města, nedaleko lázeňské kolonády se "Zpívající fontánou" a léčivými prameny. Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, a v luxusních apartmánech v depandanci Anglický Dvůr. Pobyt Vám zpříjemní možnost využití hotelové sauny se soláriem, masáží či kadeřnického salonu a pedikúry. Pro naše hosty poskytujeme komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu.

Hotel SAN REMO

Hotel SAN REMO

Hotel San Remo **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel je obklopen zelení, jejíž součásti je i vlastní malebná zahrada se zahradním altánkem a jezírkem. Ubytování v útulně zařízených pokojích, výborná kuchyně, léčebné i wellness procedury pod jednou střechou, bezplatné využití relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem a saunou – to vše Vás čeká v hotelu San Remo, mariánskolázeňské oáze klidu a pohody
Václav Žďárek - Vendys graphics

Václav Žďárek - Vendys graphics

Kompletní výroba internetových stránek od grafického návrhu až po umístění na webový server. Zdarma zprostředkujeme koupi domény a vhodného virtuálního serveru odpovídajícího objemu a funkcionalitě nových internetových stránek. Grafické zpracování tiskovin od vizitek až po katalogy nebo tiskoviny nestandartních formátů a barevností. Předtisková příprava pro malonákladový i ofsetový tisk do různých formátů. Podklady pro tisk doručíme zákazníkovi nebo tiskárně pomocí FTP nebo e-mailu. Na přání zákazníka zprostředkujeme tisk a vybereme vhodnou tiskárnu pro vyhotovení materiálů.


Počasí
Mariánské Lázně

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics