Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart leží v západních Čechách, jižně od města Lázně Kynžvart, asi 20 kilometrů jihovýchodně od Chebu. Je znám především jako bývalé letní sídlo rakouského kancléře Klemense von Metternicha. Je ve vlastnictví státu (správu zajišťuje Národní památkový ústav) a je přístupný veřejnosti. Zámek je chráněn jako kulturní památka a v roce 2001 byl zapsán na seznam národních kulturních památek.
Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky

Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky

Junák – český skaut znovu spojuje síly s organizací Elpida, která dlouhodobě provozuje celostátní bezplatnou Linku seniorů 800 200 007. Pracovníci Linky budou telefonicky přijímat poptávky od seniorů po celé zemi a dospělí skauti a skautky se budou moci díky jednoduché webové aplikaci přihlásit k pomoci konkrétním lidem ve svém okolí
Autobazar AUTO TRSTĚNICE

Autobazar AUTO TRSTĚNICE

Autobazar Auto Trstěnice - prodej osobních či užitkových vozidel. Auta s garancí původu, najetých kilometrů a servisní historií nedaleko Mariánských Lázní.
Výstava UNESCO v Karlovarském kraji

Výstava UNESCO v Karlovarském kraji

V Karlovarském kraji se nachází území a města nominovaná k zápisu na Seznam světového dědictví UNESCO v rámci zapsaného statku Great Spas of Europe, část z nich je  již na seznamu zapsána.
Na seznamu UNESCO Paměť světa je rovněž zapsána národní kulturní památka Kynžvartská daguerrotypie. Karlovarský kraj proto nechal zhotovit putovní outdoorovou výstavu, která poslouží k propagaci těchto atraktivit kraje.
Zpívající fontána

Zpívající fontána

 Zpívající fontána patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením.
Penzion Lido

Penzion Lido

Levné ubytování v Mariánských lázních v rodinném penzionu Lido, Penzion je situovaný v klidné vilové čtvrti. Objekt je nekuřácký a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Pro cyklisty či lyžaře je zde možnost uschovat své sprotovní vybavení, či vyprat. Ceny od 350/osoba. Více informací na webových stránkách.
Eva Axmanová - Profi překlady

Eva Axmanová - Profi překlady

Překladatelská agentura se specializací na ruský jazyk. Tlumočení na území města Mariánské lázně a v celé ČR. Písemné překlady do a z ruštiny a němčiny. Překlady do ruštiny a němčiny do rodilých mluvčích. Tlumočení obchodních jednání, překlad smluv, webových stránek, prezentací, projektů, jídelních lístků atd. Expresní překlady. Individuální přístup ke každému klientovi.
Gourmet Hotel Villa Patriot

Gourmet Hotel Villa Patriot

Malý,útulný ,luxusní hotel pro všechny, kdo mají rádi klid, pohodu a gastronomii na mezinárodní úrovni
AAA Květiny - kytice, dárky, dárkové poukazy

AAA Květiny - kytice, dárky, dárkové poukazy

Internetové květinářství a dárkovna v jednom. Zážitek či zájezd darovaný spolu s krásnou kyticí překvapí i ohromí. Udělejte pro své blízké něco jedinečného.
Ubytování Centrum Krásný domov Mariánské Lázně

Ubytování Centrum Krásný domov Mariánské Lázně

Bytové družstvo Krásný domov vám nabízí levné ubytování v centru Mariánských Lázní. Nejlevnější ubytování, které hledáte, se nachází v příjemné části lázeňského města na krásné Anglické ulici, 5 minut chůze od Lázeňské kolonády. Díky poloze je naše ubytování ideálním místem pro start pro pěší turistiku a cykloturistiku. V dosahu je golfové hřiště a tenisové kurty. V zimních měsících můžete využít lyžařský areál SKI – AREA, kde je pro vás připravena sjezdovka s technickým i přírodním sněhem. Lanovka i sjezdovky jsou dostupné od ubytování pouhé 4 minuty chůze. Pension Centrum - Villa Krásný domov má vlastní placené parkoviště v centru objektu, které mohou využít i návštěvníci města, kteří nejsou u nás ubytováni. K dispozici je úschovna kol a lyží.

Apartmán Charlie ubytování Mariánské Lázně

Apartmán Charlie ubytování Mariánské Lázně

Vyhledáváte-li pro svůj pobyt v Mariánských Lázních soukromou pohodu a klid, může Vás oslovit nabídka apartmánu CHARLIE, nacházející se na pomezí lázeňského centra Mariánských Lázní, v krásné poklidné Anglické ulici nad horizontem hlavní třídy města s výhledem do parkových scenerií, kterými jsou Mariánské Lázně od svého vzniku proslulé. Hledáte-li pro svoje ubytování, vysoký standart za nejlevnější cenu. Je pro vás apartment, pension v centru Mariánských Lázních, ta správná volba. Mariánské Lázně i majitelé apartmánu, se těší na vaši návštěvu.
J+K klempířské práce, Mariánské Lázně

J+K klempířské práce, Mariánské Lázně

Naše firma působí v Mariánských Lázních od počátku devadesátých let a specializuje se na nové střechy, pokládku střešních krytin i rekonstrukce a opravy střech. Dle přání zadavatele pokládáme na střechy všechny druhy střešních krytin, vyrábíme a montujeme veškeré klempířské prvky. Součástí našich služeb jsou tesařské práce a drobnější zednické práce. Provádíme kompletní rekonstrukce střech panelových domů.
EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

Česká firma EDIP s.r.o. byla založena v roce 2003. Má pobočky v Liberci, Mariánských Lázních a Plzni. Její činností je obor dopravní inženýrství v celé jeho šíři: dopravně inženýrská posouzení, dopravní průzkumy, bezpečnostní audity a inspekce pozemních komunikací, návrhy opatření ke zvýšení bezpečnosti dopravy, kapacitní posudky křižovatek, generely všech druhů dopravy apod. Firma je řešitelem řady výzkumných projektů Národního programu výzkumu Ministerstva dopravy. Zpracovává technické podmínky a normy pro navrhování pozemních komunikací a jejich posuzování.

Apartmán Drevokocur Lázeňský

Apartmán Drevokocur Lázeňský

Apartmán Drevokocur Lázeňský se nalézá v 1. NP historického domu v lázeňském centru s výhledem na park. Je moderně a vkusně zařízen. Sestává se ze 3 pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Dva z pokojů jsou kompletně vybaveny k pobytu-dvoulůžky, audio, video a připojením k internetu. Třetí pokoj slouží jako "pokojíček". Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou a ledničkou. Apartmán je vhodný pro lázeňskou klientelu, rodiny s dětmi a turisty. Apartmán je NEKUŘÁCKÝ.
 CODY-TEC - Ing. Pavel Kodýtek - TECHNICKÉ DOZORY STAVEB

CODY-TEC - Ing. Pavel Kodýtek - TECHNICKÉ DOZORY STAVEB

Základním předpokladem dobrého rozpočtu je pečlivě a zodpovědně zpracovaný výkaz výměr. Je to práce, ve které se snažím uplatnit své odborné znalostí z oblasti stavebnictví - teoretické (čtení stavebních výkresů, uživatelská znalost potřebného SW apod.), tak i praktické (postup technologie výstavby, znalost stavebních materiálů, atd.).Problémy s kvalitou v ČR téměř nikdy nemají zahraniční investoři, kteří si tvrdě hlídají kvalitu prostřednictvím dobrého technického dozoru. Rozsah prácí, které obvykle vykonávám: věcná kontrola dodávky výrobků, prací a služeb, kontrola časového průběhu prací, finanční kontrola, zajištění podmínek pro průběh a ukončení pracíPočasí
Mariánské Lázně

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics