Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Klášter premonstrátů Teplá

Klášter premonstrátů Teplá

Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Již na začátku 12. století bylo na tomto místě pravděpodobně slovanské hradiště a roku 1385 byla osadě Teplá přidělena městská práva. Teplá je ale proslulá především premonstrátským klášterem, který zde v roce 1193 založil český šlechtic Hroznata, aby do něj vzápětí povolal premonstrátské řeholníky z pražského Strahova. Hroznata pocházel z významného šlechtického rodu a zastával funkci velitele hraničářů na tepelsku a chodsku.
Firma IRIKO spol.s.r.o. - lešení pro Vás

Firma IRIKO spol.s.r.o. - lešení pro Vás

Pronájem pojízdného věžového hliníkového lešení BOSS včetně dopravy.Pronájem, montáž a demontáž fasádního pozinkovaného rámového lešení SPRINT a LAYHER BLITZ i trubkového lešení.Montáž a demontáž lešení všeho druhu.Lešenářské práce na klíč včetně dopravy po celé ČR.Odborná poradenská činnost v oboru lešení vč. rozpočtu nákladů na lešení.
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Někdy mezi lety 1585-1597 byl v údolí pod kynžvartským hradem postaven renesanční zámek. Jeho přesná podoba dnes už není známa a neznáme ani žádné dobové vyobrazení zámku... V pozdějším klasicistním metternichovském zámku se však dochovaly poměrně významné části původního renesančního objektu... Umělecké sbírky na kynžvartském zámku tvoří přirozenou součást reprezentativních interiérů...Zámecký park založil při empirové přestavbě zámku vídeňský dvorní zahradník Riedl.


Kamenný královský hrad Loket

Kamenný královský hrad Loket

Kamenný královský hrad Loket, více jak 800 let staré sídlo, tyčící se na žulovém masívu, který obtéká řeka Ohře. Byl založen pravděpodobně jako pohraniční pevnost. Hrad sloužil králům, rodům Šliků a pánům z Plavna, loketským měšťanům a v 19. a 20. století také jako vězení. Krátce po roce 1989 byl otevřen pro veřejnost, prohlídková trasa vede přes expozice porcelánu, archeologii, muzeum zbraní až po prostory bývalé věznice, kde je nyní působivá a autentická výstava útrpného práva.
Studio IO Mariánské Lázně

Studio IO Mariánské Lázně

Nabídka služeb STUDIA zahrnuje kompletní program kosmetického ošetření kosmetikou Biologique recherche a Biodroga, masáže, kadeřnické služby vlasovou kosmetikou WELLA a L'OREAL, laserové terapie, pedikúru, manikúru, depilace, dále pak saunu, perličkové koupele. V neposlední řadě Vám rádi provedeme profesionální tetování či piersing.

Solná jeskyně Salina Mariánské Lázně

Solná jeskyně Salina Mariánské Lázně

Solná jeskyně je relaxačním a inhalačním místem postaveným z 250 millionu let starých solních balvanů pocházejících z Pákistánu (Himalaje), soli Mrtvého, Baltického a Černého moře. V prostorách solní jeskyně najdete ideální mikroklíma, které má velký vliv na psychiku a zdraví člověka. Je porovnatelné s mořským mikroklimatem, jak říkají odborníci, nebo ho můžeme porovnat i s opravdivou solnou jeskyni hluboko pod povrchem naši země.

Bytový textil VANESA Mariánské Lázně

Bytový textil VANESA Mariánské Lázně

Bytový textil VANESA Mariánské Lázně Záclony, voály, dekorační látky, potahové látky dekorační látky v šíři od 140cm. do 280 cm řasící pásky, lehátkovina, pytlovina plyše, PVC ubrusy, multon ložní soupravy-bavlna, krep, satén, flanel, damašek prostěradla-bavlna, froté, jersey, flanel návleky na polštáře, dekorační polštáře, deky z mikrofáze, přehozy, polštáře a přikrývky z dutých vláken...
Společnost Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Společnost Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Vitejte na strankach Spolecnosti Fryderyka Chopina v České republice, která každý rok v srpnu pořádá již tradiční festival Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních. V rámci festivalu vystupují přední čeští a světoví interpreti, kteří přednášejí nejen skladby Fryderyka Chopina, ale i dalších známých skladatelů. Během festivalu můžete navštívit i doplňkové akce, jako např. výstavy, sportovní klání apod., nebo můžete během celého roku navštívit Dům Chopin, kde naleznete trvalou výstavu věnovanou Fryderyku Chopinovi – jeho životu a pobytu v malebných západočeských lázních – v Mariánských Lázních.

Jezdecký klub Mariánské Lázně

Jezdecký klub Mariánské Lázně

Jezdecký klub Mariánské Lázně pod vedením Ondřeje Nágra – národního stavitele parkurů, cvičitele, trenéra – nabízí služby v oblasti chovu koní a jezdectví: ustájení koní, výcvik a přípravu skokových koní, trénink jezdců, chov koní a připouštění klisen. Obchodní stáj Jezdeckého klubu Mariánské Lázně nabízí koně na prodej a poradenství v oblasti nákupu a prodeje koní.
Městské Muzeum Mariánské Lázně

Městské Muzeum Mariánské Lázně

Jednu z dominant Goethova náměstí v Mariánských Lázních tvoří klasicistní budova městského muzea. Dvoupatrový klasicistní dům (čp. 11) byl postaven v roce 1818 jako penzion pro lázeňské hosty a pojmenován „U zlatého hroznu“. Dochovaná původní architektonická podoba tohoto domu dokládá stavební styl města v jeho počátcích. K využití budovy jako muzea došlo však až později, v roce 1953 a od té doby prošlo městské muzeum různými proměnami až do své dnešní podoby.
Apartment Barbara

Apartment Barbara

Byty se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní. Vkusně a příjemně zařízené apartmány jsou vybaveny vším potřebným pro Váš příjemný a ničím nerušený pobyt. Skládají se ze samostatné ložnice se dvěmi lůžky, obývací části (možnost 2 přistýlek) s kuchyňským koutem, samostatného WC a koupelny.Royal Golf Club Mariánské Lázně

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Golfové hřiště v Mariánských Lázních bylo slavnostně otevřeno 21. srpna 1905 Jeho veličenstvem Edwardem VII., králem britským. Po přestřižení inaugurační pásky se král podepsal zlatým perem do pamětní knihy a zároveň se stal prvním zakládajícím členem klubu. Golf klub Mariánské Lázně je jediný ve Střední Evropě, který se může pochlubit tak významnou minulostí. Král Edward VII. miloval Mariánské Lázně a navštívil hřiště celkem desetkrát, naposledy v roce 1909.

Skiareál Mariánky & Snowhill a. s.

Skiareál Mariánky & Snowhill a. s.

Skiareál Mariánky - Mariánské Lázně nabízí kvalitní lyžařské terény několika stupňů obtížnosti. Délka sjezdových tratí v areálu je 1450 metrů. K dopravě lyžařů slouží kabinková lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky.
Hokejový klub HC Mariánské Lázně.cz

Hokejový klub HC Mariánské Lázně.cz

Občanské sdružení HC Mariánské Lázně.cz je od roku 2001 úspěšným a důstojným pokračovatelem tradice ledního hokeje v tomto světoznámém lázeňském městě. Patrony klubu se staly takové legendy českého hokeje, jakými jsou nedávno tragicky zesnulý Ivan Hlinka a střelec „zlatého gólu" z Olympiáda v Naganu Petr Svoboda. Hokej v Mariánských Lázních vzkřísila dvojice Karel Svoboda a ing. Jan Budka. Karel Svoboda - sportovní osobnost - otec slavných hokejistů Petra a Karla Svobodů.

AUTO ČERVENÝ Mariánské Lázně

AUTO ČERVENÝ Mariánské Lázně

Navštivte nás a budete mile překvapeni vstřícností všech našich spolupracovníků, kteří se Vám budou rádi věnovat. Naše firma má tradici již od roku 1992 a za tuto dobu se podařilo pro Vás vytvořit příjemné prostředí autosalonu rodinného typu. Hlavní činností je autorizovaný prodej nových vozů Škoda, ojetých vozů všech značek, sjednáváme leasing, úvěry, pojištění. Zajišťujeme komplexní servis vozidel značky Škoda. Nabízíme i odborný prodej a servis motocyklů a skůtrů značky KYMCO.


České květiny - online květinářství

Počasí
Mariánské Lázně

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics